I kulissane

STYRE:

  • Styreleiar: Linn Therese Sævik
  • Nestleiar: Tor Sindre Steinsvik
  • Styremedlem: Kaja Hilde Husøy Ingebrigtsen
  • Styremedlem: Arve Voldsund
  • Styremedlem: Leiv Aarflot
  • Styremedlem: Karoline Velsvik Sivertsen

INSPISIENT: Tor Sindre Steinsvik

BILLETTSAL: Fosnavåg kino

KOSTYME:

  • Komiteleiar: Berit Klepp
  • Elsa Rafteseth
  • Nancy Renate Bøe
  • Ana Marija Markec
  • Sølvi Borgund
  • Monica Hagemann

KULTURVANDRING OG KYRKJE: Eileen Gjerde

LYDDESIGN:

  • Lyddesign: Steinar Audio, Steinar Skadal
  • Teknikar: Fosnavåg konserthus, Torgrim Skjerdal
  • Systemsnsvarleg: Ura lyd, Vegard Voldsund

MARKNADSFØRING:

  • Grafisk formgiving: Gunlaug Sandvik
  • Annonsar: Arnstein Lystad

PARKERING OG STIVAKT:

  • Komiteleiar: Terje Frøystad
  • Parkeringsvakt: Jan inge Refsnes
  • Parkeringsvakt: Petter Myrvågnes
  • Parkeringsvakt: Ottar Slåttelid
  • Parkeringsvakt: Arve Hide
  • Parkeringsvakt: Magnar Storøy
  • Parkeringsvakt: Kåre Mikalsen
  • Parkeringsvakt: May Britt F. Frøystad
  • Parkeringsvakt: Hallstein Frøystadvåg
  • Parkeringsvakt: Jarle Eide
  • Parkeringsvakt: Arne Tjervåg
  • Parkeringsvakt: Audun Dragsund
  • Parkeringsvakt: Frank Liavåg Tjervåg
  • Stivakt: Michelle Gjelseth
  • Stivakt: Ingeborg Rougnø
  • Stivakt: Magnulf Aurvåg
  • Stivakt: Inger Marie Tofthagen

SAL MAT OG EFFEKTAR:

  • Komiteleiar: Kaja H. Ingebrigtsen
  • Ansvarleg matsal: Reidun Myrvågnes
  • Merete Kvalsund
  • Annica Nilsen

SMINKE:

  • Komiteleiar: Monica V. Endresen
  • Celina Frøystad
  • Othelia Moltu
  • Mathilde Lillestøl Hansen
  • Hanne Leine
  • Nora Lied
  • Sara Endresen
  • Mathea Paulsen
  • Camilla Leine
  • Sandra Louise Larsen
  • Hanne Stenersen
  • Katrine Leinebø
  • Lisa Endresen
  • Christine Toft Stenersen

TEKNISK, GARDSTUNET:

  • Komiteleiar: Stig Arne Sævik
  • Henning Flusund
  • Eivind Sævik
  • Ansvarleg aktivitetar for born: Ann Helen F. Tarberg
  • Aktivitetar for born: Karl Alsaker
  • Ansvarleg hamn: Yngve Sævik
  • Ansvarleg servicebygg: Anlaug Varhaugvik

TEKNISK, SPELPLASSEN:

  • Komiteleiar: Robert Kleppe og Adolf P. Espeseth
  • Anne Steinsvik
  • Rekvisitør: Torill Steinsvik
  • Sufflør: Britt-Helen Frantzen og Kathrine Bøe Hungnes

VERTSKAP:

  • Ansvarleg: Torill Myren
  • Roar Skoglund
  • Lena Vågsholm Sævik
TOP